رابطه‌ی جنسی و احتمال بارداری

تعداد بازدید: 747     تاریخ انتشار: چهارشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
بررسی‌های جدید نشان می‌دهد داشتن رابطه‌ی جنسی در طول چرخه‌ی قاعدگی ایمنی بدن‌ زنان و احتمال باردار شدن را افزایش می‌دهد.
رابطه‌ی جنسی و احتمال بارداری

بررسی‌های تازه نشان می‌دهد زنان با داشتن رابطه‌ی جنسی در طول چرخه‌ی قاعدگی توانایی دستگاه ایمنی بدن‌شان را ارتقاء داده و احتمال باردار شدن خود را افزایش می‌دهند.

 

دکتر ترنت لورنز، استاد مدرسه‌‌ی پزشکی دانشگاه ایندیانا و سرپرست این پژوهش گفت: "پس از مطالعه بر روی بیش از 30 زن 25 تا 35 ساله به این نتیجه رسیدیم که برقراری رابطه‌ی جنسی مستمر در چرخه‌ی ماهانه‌ی زنان احتمال بارداری را به طور چشم‌گیری افزایش خواهد داد ."

 

او افزود: "این نخستین بار است به این نکته رسیده‌ایم که برقراری رابطه‌ی جنسی مکرر می‌تواند احتمال بارداری را علاوه بر تقویت دستگاه ایمنی بدن افزایش دهد، اما هنوز نمی‌توان به این پی برد که چگونه تقویت دستگاه ایمنی بدن، به تقویت بارداری کمک می‌کند؟ "

 

دانشمندان انگلیسی در سال 2012 پی بردند دستگاه ایمنی بدن زن پس از تولد نوزاد و چرخه‌ی قاعدگی تغییر می‌کند اما این اولین بار است که مشخص می‌شود برقراری رابطه‌ی جنسی می‌تواند نقش اساسی در تقویت دستگاه ایمنی بدن داشته باشد.

 

دکتر لورنز ادامه داد: "بدن یک زن برای حفاظت از خود به حیله و نیرنگ احتیاج دارد و وجود اسپرم یا جنین، شرایط را برای گول خوردن دستگاه ایمنی و تقویت آن فراهم می‌کند."نویسنده و مترجم نویسنده و مترجم: فرشاد شریفی

فرهاد
۱۳۹۷-۱۰-۰۹ ۱۳:۲۲:۴۳
سلام اول اینکه مرسی از سایت خوبتون و اینکه بنده در روز سوم پریودی نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و هیچگونه دخولی صورت نگرفت تنها نیم ساعت بعد دستمال حاوی اسپرم ک اغشته نبوده و تنها نم داشته جهت پاک نمودن قسمت واژن،ب واژن کشیده شده.ایا احتمال بارداری در این زمان بوسیله دستمال پارچه ای ممکنه یا خیر؟

هنگامه کاظم‌درویش
۱۳۹۷-۱۰-۰۹ ۱۳:۲۸:۴۹
دوست عزیز لطفاً سؤال خود را در بخش مشاوره‌ی سایت مطرح کنید تا در اسرع وقت به سؤال شما پاسخ داده شود.

نام:
موبایل: (این فیلد نمایش داده نخواهد شد)
ایمیل: (این فیلد نمایش داده نخواهد شد)
نظر: