کلینیک سلامت مادر و جنین

حفظ سلامت مادر و جنین از اهمیت زیادی برخوردار است و از شاخص‌های سلامتی و پیشرفت یک جامعه نیز محسوب می‌گردد. بر همین اساس نیز مجموعه مراقبت‌های دوران بارداری طرح‌ریزی شده‌اند.

مرکز باروری و درمان ناباروری مام با حضور تیمی زبده، باتجربه و مسلط به دانش روز متشکل از متخصصین زنان و زایمان و ماماهای آموزش‌دیده با سرپرستی سرکار خانم دکتر مینو طاهری تلاش دارد با ارائه خدمات به تمامی خانم‌هایی که قصد بچه دار شدن دارند کمک کند بارداری سالم و بی‌خطری را تجربه نمایند. تلاش و آرزوی قلبی تیم ما بر این است که سلامت جسمی و روحی مادران و جنینشان در بارداری حفظ شده و تجربه ای دلنشین و با کمترین میزان مشکل را پشت سر بگذارند. به همین دلیل نیز در کلینیک سلامت مادر و جنین مجموعه مراقبت‌های دوران بارداری بر اساس پروتکل‌های تألیف شده طبق جدیدترین منابع معتبر علمی، به مادران ارائه می‌شود.

مجموعه خدماتی که در این کلینیک ارائه می‌شوند عبارتند از:


کلینیک بارداری های پر خطر

کلینیک پریناتولوژی مرکز باروری و درمان ناباروری مام، با هدف ارائه خدمات تخصصی به آن دسته از مادران باردار که بارداریشان پرخطر و نیازمند مراقبت های ویژه تلقی می‌گردد، راه‌اندازی شده است. متخصصین حاضر در این کلینیک با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات و بر طبق دانش روز تلاش دارند تا مادران باردار این دوران حساس را به سلامت و با کمترین عارضه طی کرده و نوزادی سالم داشته باشند.

گروه هدف این کلینیک:

امید داریم با تلاش روزافزون در مرکز باروری و درمان ناباروری مام از عوارض بارداری‌های پرخطر کاسته و به زوجین کمک نماییم تا با کمترین مشکل از این بحران عبور کنند.  در این راستا تیم مامایی آموزش دیده و مجرب مام نیز با مشاوره‌ی آنلاین و تلفنی پاسخگوی سوالات و مشکلات مراجعین خواهند بود تا این مادران هرلحظه به مشاورین خود دسترسی داشته و بارداریشان کنترل شود.

شما عزیزان می توانید جهت بهره مندی از این خدمات و تعیین وقت قبلی برای این کلینیک ها، با شماره 42500-021 تماس حاصل فرمایید.