​کلینک سلامت زنان

حوزه درمانی مرکز باروری و درمان ناباروری مام در واقع طب زنان بوده بر این اساس ،حفظ حریم شخصی جهت تامین آرامش روانی برای درمان گیران ضرورت دارد، گردش کار طبقات کلینیک در مرکز هر طبقه تعریف شده است و اضلاع شمالی و جنوبی ساختمان با توجه به برخورداری از منظره ی چشم نواز به سالن های انتظار تخصیص یافته است ؛ با این حال امکان همراهی همسر در صورت درخواست بانوان و صلاحدید پزشک با رعایت حریم درمانی و شخصی سایر مراجعین، فراهم شده است. تامین نور قسمت های داخلی با استفاده از دیواره های شیشه ای غیر شفاف صورت گرفته است.  بنابراین بخش زنان با بهره‌مندی از بروزترین تجهیزات در این موسسه راه‌اندازی شده است تا پاسخگوی نیاز مراجعین محترم در حوزه سلامت و بیماری‌های زنان باشد.

کلینیک پستان

زنان با ایفا نمودن دو نقش کلیدی همسر و مادر تاثیر بسیار مهمی در تأمین سلامت خانواده و در نتیجه جامعه دارند. از این رو تأمین سلامت آنان از اهمیت به‌سزایی برخوردار است. در میان بیماری‌های تهدیدکننده‌ی سلامت زنان، سرطان سینه با اختصاص دادن رتبه اول در میان سرطان‌ها، نگرانی‌های زیادی را برای خانم‌ها به همراه دارد. از این رو تشخیص بهنگام و درمان موثر آن بسیار مهم است. به‌علاوه سایر بیماری‌های پستان نیز در میان خانم‌ها شیوع فراوانی داشته و سلامت جسمی و روحی آنان را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

با همین دیدگاه مرکز باروری و درمان ناباروری مام کلینیک پستان را با بهره‌گیری از متخصصین متبحر و به‌روز ترین امکانات دایر نموده است تا با انجام مراقبت‌ها، معاینات و بررسی‌های غربالگری و تشخیصی و اقدامات درمانی به تأمین سلامت زنان در این حیطه کمک نماید.