کلینیک ذهن بارور

یکی از بزرگ‌ترین آرزو‌‌های هر زن و مردی در زندگی، تجربه‌ی احساس لذت‌بخش مادر و پدر شدن است. بسیاری از زنان و مردان با این فکر و احساس که هر زمان بخواهند، می‌توانند بچه‌دار شوند، ازدواج کرده و پا به زندگی مشترک می‌گذارند اما همواره همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌­رود و برخی افراد در رسیدن به این آرزوی شیرین دچار مشکل می‌­شوند.

مطمئنأ درست به همان اندازه که تصور بارداری و در آغوش گرفتن فرزند، دوست‌داشتنی است، تصور بچه‌دار نشدن و رویارویی با ناباروری نیز می‌تواند نگران‌کننده و حتی ترسناک باشد و فشارهای روانی شدیدی را به همراه داشته باشد که ممکن است مسیر درمان ناباروری را دشوار سازد. درنتیجه، ادامه این مسیر سخت نیاز به آرامش و همدلی زوجین در کنار کمک یک متخصص و مشاوره روانشناسی مجرب و دلسوز دارد.

مرکز باروری و درمان ناباروری مام، در جهت کمک به زوجین نابارور و تسهیل روند درمان ناباروری شان، کلینیک ذهن بارور را راه اندازی نموده و با همکاری متخصصین با تجربه در زمینه مشاوره روانشناسی، آماده ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد تا بتوانند این مسیر را با آرامش بیشتری طی کنند.

شما عزیزان می توانید جهت بهره مندی از این خدمات و تعیین وقت قبلی برای کلینیک ذهن بارور و مشاوره روانشناسی، با شماره 42500-021 تماس حاصل فرمایید.