اورولوژی

اورولوژی شاخه ای از علم پزشکی است که به تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به سیستم ادراری-تناسلی در مردان و بیماری‌های سیستم ادراری زنان می پردازد. به متخصیصین این رشته پزشکی، اورولوژيست می گویند.

این شاخه از علم پزشکی، درمان طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها و مشکلاتی که بر سیستم ادراری زنان و مردان و همچنین سیستم تولید مثلی مردان اثر می گذارند را پوشش می‌دهد. از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·        سرطان‌های سیستم ادراری؛

·        مشکلات بی‌اختیاری ادرار؛

·        سنگ‌های کلیه و مجاری ادراری؛

·        مشکلات جنسی مردان؛

·        ناباروری مردان؛

·        بیماری‌های پروستات؛

·        عفونت‌های ادراری-تناسلی و ...

رشته اورولوژی شامل زیر مجموعه هایی است که هر کدام به صورت تخصصی به تشخیص و درمان مشکلات خاصی می پردازند. از این بین، زیر شاخه آندرولوژی از اهمیت بیشتری برخوردار است. علم آندرولوژی به بررسی مشکلات جنسی و ناباروری مردان می پردازد.

برای آشنایی بیشتر با مفهوم آندرولوژی و اورولوژی، به مجله اینترنتی مام و مطلب منتشر شده در آن مراجعه نمایید.

مرکز باروری و درمان ناباروری مام مفتخر است که با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و با همراهی تیم پزشکی مجرب و همسو با علم روز دنیا، کلینیک اورولوژی و آندرولوژی خود را با هدف رفع اختلالات مختلف از قبیل مشکلات جنسی و ناباروری مردان راه‎اندازی نموده و آماده ارائه مجموعه خدمات تشخیصی و درمانی در بخش اورولوژی و آندرولوژی می‌باشد. همچنین مفتخریم که اعلام داریم اولین فلوشیپ آندرولوژی ایران در این مرکز حضور دارند و فعالیت می کنند.

شما عزیزان می توانید جهت بهره مندی از این خدمات و تعیین وقت قبلی، با شماره 42500-021 تماس حاصل فرمایید.