سونوگرافی

​مرکز ناباروری مام با بهره‌مندی از دو اتاق سونوگرافی، مجهز به دستگاه‌‌های سونوگرافی در مدل‌های مختلف به تناسب کاربری مورد نیاز ارائه‌دهنده‌ي انواع سونوگرافی‌ها می‌باشد. در بخش سونوگرافی مرکز مام با توجه به اهمیت سونوگرافی به عنوان یک ابزار مهم تشخیصی، پیشرفته‌ترین دستگاه سونوگرافی دنیا در این حوزه، Voluson E10 از برند GE تهیه شده است تا پاسخگوی نیاز شما مراجعین محترم باشد. 

سونوگرافی سه بعدی:

سونوگرافی سه بعدی، تصویری سه بعدی از جنین را فراهم می‌کند و برای بررسی دقیق تمام ارگان‌های بدن جنین از فرق سر تا نوک پا در شرایطی که پزشک صلاح ببیند انجام می‌شود.

سونوگرافی چهاربعدی:

مرکز ناباروری مام سعی بر این دارد که بهترین امکانات برای رفاه حال شما عزیزان فراهم کند همین طور که میدانید سونوگرافی سه بعدی ، تصویری سه بعدی از جنین را فراهم می‌کند. اما سونوگرافی چهار بعدی تصویر بیشتری را ارائه می‌دهد. از یک خمیازه‌ی ساده تا کشش بدن، ضربان قلب و حتی استخوان‌های کوچک جنین قابل مشاهده می‌باشند و حتی می‌توانید چهره‌‌ی جنین خود را برای اولین بار ببینید.

تصور کنید که می‌توانید حتی مکیدن انگشت جنین را ببینید. این موارد تنها بخشی از چیزهایی است که در سونوگرافی چهار بعدی می‌توانید ببینید. لازم به ذکر است که تصویر چهار بعدی بسیار واضح است. بنابراین این سونوگرافی‌ها برای کمک به تشخیص هرگونه مشکلی کاربرد دارند و با توجه به نظر پزشک ممکن است در هر زمانی از بارداری تکرار شوند.

سونوگرافی داپلر:

سونوگرافی کالر داپلر در دوران بارداری برای بررسی عملکرد عروق جفتی و وضعیت خونرسانی به جنین انجام می‌شود. البته این روش فقط در دوره‌ی بارداری کاربرد نداشته و در هر زمان و شرایطی که نیاز به بررسی گردش خون در عروق باشد درخواست می‌گردد.

مرکز باروری و درمان ناباروری مام با بهره‌مندی از به‌روزترین دستگاه‌‌های سونوگرافی در مدل‌های مختلف به تناسب کاربری مورد نیاز ارائه‌دهنده‌ي انواع سونوگرافی‌ها از جمله سونوگرافی‌های سه‌بعدی، چهاربعدی و داپلر می‌باشد.