فریز اسپرم

در حال حاضر و با توجه به سبک زندگی امروزی، ناباروری یکی از مشکلات رایج زندگی به حساب می آید به طوری که 20 درصد زوج های ایرانی با مشکلات مربوط به ناباروری مواجه هستند که درحدود 30 درصد این موارد، مربوط به ناباروری مردان است.

خوشبختانه در کنار رواج این مشکلات، پیشرفت های چشمگیری هم در زمینه درمان ناباروری حاصل شده است. فریز اسپرم یکی از روش های درمان ناباروری مردان می باشد.

چرا باید فریز اسپرم انجام داد؟

فرآیند فریز اسپرم در بانک اسپرم مراکز ناباروری و با هدف ذخیره‌سازی اسپرم ‌ها، به‌ عنوان یکی از فناوری‌ های درمان ناباروری به‎روز برای آقایانی که به هر دلیلی لازم است قدرت باروری ‌شان برای آینده حفظ شود، انجام می گیرد.

از جمله موارد کاربرد فریز اسپرم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·        انجام درمان یک بیماری خاص (مانند شیمی درمانی برای سرطان) که ممکن است روی قدرت باروری مرد تاثیر بگذارد؛

·        تصمیم به انجام وازکتومی (در حالی که ممکن است در آینده بخواهند پدر شوند)؛

·        تعداد یا کیفیت اسپرم به دلایل مختلف در حال کاهش باشد؛

·        امکان ایجاد آسیب جسمی به دلایل مختلف مانند حضور در جنگ یا شرایط شغلی خاص؛

·        اهدای اسپرم به افراد دیگر.

فریز اسپرم به مردان کمک می کند که اسپرم‌ های خود را در شرایطی مناسب در بانک اسپرم ذخیره کنند تا در آینده برای پدر شدن از آن‌ها استفاده نمایند.

برای کسب اطلاعات جامع تر در مورد چگونگی انجام فرآیند فریز اسپرم به عنوان یک روش درمان ناباروری مردان، عوارض و فواید آن، میزان موفقیت این روش و هزینه فریز اسپرم، می توانید به مطلب منتشر شده در مجله اینترنتی مرکز مام مراجعه نمایید.

مرکز باروری و درمان ناباروری مام با بهره‌گیری از تجهیزات به‎روز و تیمی متخصص، توانمند و آشنا به علم روز، بانک اسپرم را راه‌اندازی نموده تا پاسخگوی نیاز مراجعین محترم در این حوزه باشد.​

شما عزیزان می توانید جهت بهره مندی از این خدمات و تعیین وقت قبلی، با شماره 42500-021 تماس حاصل فرمایید.